Antalya Ziyareti (26 Temmuz 2014) - Gülsün Bilgehan, Ayşe Gülsün Bilgehan, CHP Ankara Milletvekili

Antalya Ziyareti (26 Temmuz 2014)

Antalya İl kadın kolları, Manavgat ve Konyaaltı ilçe örgütlerinin koordinasyonunda hazırlanan programım çerçevesinde Antalya'daydım. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i ziyaretimle başlayan programım, yine CHP Manavgat ilçe örgütü tarafından organize edilen "Demokrasi Kültürümüz ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri" konferansıyla devam etti.

Antalya ziyaretim sırasında özellikle Türkiye demokrasisinin en önemli aktörlerinin başında gelen kadınların siyasetteki rolünü ve kadına karşı şiddeti konuştuğumuz bir program için Akdeniz TV'nin canlı yayın konuğu oldum. Programımın son durağı Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından organize edilen iftar yemeği oldu. Antalya programıma Antalya Milletvekili Gürkut Acar ve eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın da eşlik etti.

Ayrıca programım sürecinde Antalya il başkan yardımcısı Nurhan Gök Uğur, Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Sultan Yeğen, İl Kadın Kolları sekreteri Kudret Kaçmaz ve Antalya İl Kadın Kolları yönetiminden Gönül Sınaç, Nurhan Durman ve Melek Çoban beni yalnız bırakmadılar