Antalya Değerlendirme Ziyaretimiz (17-18 Ağustos 2015) - Gülsün Bilgehan, Ayşe Gülsün Bilgehan, CHP Ankara Milletvekili

Antalya Değerlendirme Ziyaretimiz (17-18 Ağustos 2015)

Genel merkezimizin görevlendirmesiyle seçim sonrası gelişmelerle ilgili değerlendirme yapmak üzere Antalya’daydık.

İlk durağımız, CHP Antalya İl Başkanlığımız oldu. İl Başkanımız Semih Esen, il yöneticilerimiz, partililerimizle bir araya geldik ve ziyaretimizi izleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladık.

Ardından, Alanya ve Manavgat ilçe örgütlerimizi ve partililerimizi ziyaret ettik. Daha sonra Antalya VTV’nin canlı yayın konuğu olarak son siyasi gelişmeleri değerlendirdik.

Antalya ziyaretimizin ikinci günü de yoğun geçti. Güne, Antalya ADD Şubesini ziyaret ederek başladık. Başkan İbrahim Daş ve diğer ADD üyeleriyle bir toplantı yaptık.

Daha sonra il başkanlığımızda, Milletvekillerimiz Haydar Akar, Kemal Zeybek, PM üyemiz Gürkut Acar ve Semih Esen ile birlikte basın açıklaması yaptık. Değirmenönü Kültür Merkezi’ne geçerek, il ve ilçe örgütlerimiz ve belediye başkanlarımızla birlikte, seçim sonrası yaşanan gelişmeler ve yeni seçim çalışmalarıyla ilgili bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Ardından, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği’ni ziyaret ettik.

Son olarak, Muratpaşa Belediyesi’nin Adalya Vakfı’nın desteğiyle yaptığı Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin açılışını, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ile birlikte yaptık.