Bilgehan: “Atatürk’ün çocuklarıyla gurur duyuyorum.” (18 Eylül 2012) - Gülsün Bilgehan, Ayşe Gülsün Bilgehan, CHP Ankara Milletvekili

Bilgehan: “Atatürk’ün çocuklarıyla gurur duyuyorum.” (18 Eylül 2012)

beypazari-ziyaretiCHP Ankara Milletvekili Gülsün Bilgehan, 4+4+4 yasasının kabulünün ardından başlayan yeni eğitim yılının ilk gününde Beypazarı'nın okullarındaydı. 

Öğrenciler, veliler ve öğretmenlerle bir araya gelen Bilgehan hayırsever işadamı Faruk Kefelioğlu'nun yaptırdığı ilköğretim okulundaki yeni eğitim yılı açılış törenine de katıldı. Bilgehan, okulun öğrencilerine seslendiği konuşmasında "Cumhuriyet'in temellerinin ne kadar sağlam atıldığını ve ne yapılırsa yapılsın yıkılamayacağını sizleri görünce daha da iyi anladım. Sizlerle gurur duyuyorum. Atatürk'ün istediği gibi bağımsız, özgür bireyler olarak aynı kurtuluş mücadelesinde olduğu gibi büyük adımlarla başarıya doğru ilerleyeceksiniz." dedi. Bilgehan, ziyaret ettiği tüm okullarda bir araya geldiği başta kız öğrenciler olmak üzere yüzlerce öğrenciye başarılı olmaları ve bir gün meclise milletvekili olarak gelmeleri dileğini iletti. 

CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Gülsün Bilgehan’a ziyaretinde Ankara İl Başkanlığı Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tane Özek ve Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal eşlik etti.